Skip to main content

O nas

Jak to wszystko się zaczęło?

Nazywam się Wojciech Bielski i od wielu lat, razem z synem, prowadzę wypożyczalnię jachtów. Jednak moja pasja do żeglowania narodziła się dużo wcześniej. Już 35 lat temu stałem się pasjonatem żeglarstwa i tak pozostało do dzisiaj. Najpierw uczyłem się żeglowania od rodziców, a później przekazałem miłość do jachtów moim dzieciom. Zabierałem je na łódkę od ich najmłodszych lat, aby zdobywały doświadczenie i czerpały radość ze wspólnych rejsów.

jacht Kubi-Czarter na jeziorze
lina na jachcie

Zaczęło się od jednej łódki. Później kupiłem drugą, trzecią i kolejną. Tak powstał pomysł otwarcia wypożyczalni i dzielenia się doświadczeniem z innymi pasjonatami żeglarstwa. Prowadzę tę działalność już od 10 lat.

Gwarantuję, że wszystkie dostępne modele jachtów są nowoczesne, bezpieczne,w pełni sprawne technicznie. Posiadają wymagane certyfikaty i homologację.

O jachtach mógłbym pisać i mówić bez końca. Zresztą jak wszyscy pasjonaci żeglarstwa. Jednak nie one są dla mnie najważniejsze.

Co jest dla mnie priorytetem?

Zadowolenie naszych klientów. Gwarantujemy życzliwą i profesjonalną obsługę. Wynajmując u nas jacht, na pewno dobrze wypoczniesz i zapomnisz o codziennych zmartwieniach.

Jeżeli jeszcze nigdy nie próbowałeś tej formy spędzania wolnego czasu, to najwyższa pora to nadrobić. Rejs jachtem da Ci to, za czym tęsknisz w codziennym zabieganiu.

mężczyzna z kubkiem na brzegu jeziora Jeziorak
Dlaczego czarter jachtu to świetny pomysł?

Odpoczniesz, złapiesz dystans do codziennych problemów i będziesz się doskonale bawił. Tym, co wyróżnia wypożyczalnię na rynku, jest życzliwa, doświadczona i profesjonalna obsługa.

Doradzę, jaki będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie model jachtu, dobiorę wyposażenie. Wszystko po to, aby rejs był jak najbardziej komfortowy i pełen miłych wspomnień.

Skontaktuj się z nami
Czy wynajem jachtu to rozrywka dla Ciebie?

Jachty wbrew stereotypom, nie są zarezerwowane dla wąskiej grupy zaawansowanych żeglarzy. Z tej formy rozrywki możesz skorzystać niezależnie od wieku, doświadczenia na wodzie, czy poziomu wykształcenia.

Jedyne, co jest Ci potrzebne, to chęć wybrania się w podróż nowym, pięknym jachtem.

Z usług wypożyczalni chętnie korzystają grupy znajomych, firmy organizujące eventy dla pracowników, rodziny z dziećmi, czy pary.

Nie brakuje również osób, którym marzy się samotny rejs, który jest świetną okazją, do poukładania sobie w głowie różnych rzeczy.

jacht na wodzie
Minimum formalności
– maksimum zabawy!

Czarter jachtu w nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy jeden telefon, podanie podstawowych informacji, wypełnienie prostego formularza. Podpisujemy umowę i możesz wyruszać w rejs!

Niezapomniane wspomnienia i chęć ponownego wynajęcia jachtu, przy pierwszej możliwej okazji – gwarantowane! W końcu bakcyla żeglowania często można złapać już po jednym rejsie.

Skontaktuj się z nami
para na pokładzie jachtu
widok z okna jachtu na przystań z jachtami
Bliskość portu w Iławie

Tym, co jeszcze doceniają klienci, jest lokalizacja. Wypożyczalnia znajduje się w urokliwym miejscu, nad jeziorem Jeziorak, w Iławie. Jest tu piękna przystań, w której żeglarze mogą się zatrzymać i odpocząć.

Port w Iławie jest najnowocześniejszym tego rodzaju obiektem na Warmii i Mazurach. Został otwarty w 2015 roku. Jego wybudowanie kosztowało prawie 15,5 miliona złotych (ponad 9 milionów złotych pochodziło ze środków Unii Europejskiej).

Port w Iławie składa się z kilku części. Pierwsza z nich to Centrum Obsługi Pasażerów, w którym znajdują się między innymi: poczekalnia, punkt gastronomiczny z tarasemwidokowym oraz toalety i umywalnie.

W porcie znajduje się również bosmanat z salą konferencyjną, salą odpraw, pokojami biurowymi, pralnia, umywalnia. W tym miejscu możesz skorzystać z pierwszej pomocy i naprawić jacht.

Trzeci obiekt to nowy hangar z 12 miejscami dla jednostek pływających. Na wybrzeżu nie brakuje miejsc do cumowania.

Port w Iławie posiada monitorowany parking, na którym można bezpiecznie zostawić samochód na cały okres rejsu. Wieczorami i w nocy ( w godzinach od 19:00 do 6:00) parking jest strzeżony przez ochroniarzy.

Taka bliskość nowoczesnego portu w Iławie sprawia, że wypożyczalnia jachtów staje się rewelacyjnym punktem wypadowym, nawet na wyjątkowo długie rejsy.

Zapraszam Cię do nas! Bez względu na to, czy już zaliczasz się do zadeklarowanych pasjonatów żeglarstwa, czy jesteś osobą, która po prostu chciałyby się dowiedzieć, czy pływanie jachtem stanie się ich nowym hobby.

przystań z jachtami
Opinie o nas
Zobacz, co mówią nasi klienci!